úterý 7. října 2014

Měsíční chvástačka: únor - září 2014

Měsíční meme hostované Judit. Jedná se o výčet knih, které jste daný měsíc získali, ať už to byly knihy koupené, darované, vyhrané či recenzní výtisky. Měsíční chvástačka po více jak půl roce! Teda, seš ostuda, Em...Všechny  pohromadě:Knihy, které jsem si koupila:


Samé skvělé úlovky! Jak být ženou jsem si koupila za poukázky od Kanzelsbergu, a stále ji čtu! Pěkně si ji vychutnává, protože to je opravdu bombastické čtení od jedné velice inteligentní ženy. Už hodně dlouho se mi nestalo, abych se u nějaké knihy nahlas na veřejnosti smála :)
Rudovlasou, Asfalt a Zlato Arkony jsem pořídila na Světě knihy, a všechny tři tyhle krásky jsou podepsané!
Obě dvě Emilky mám taktéž za poukázky, a ještě jsem je nečetla, ale už se nemůžu dočkat!
A nakonec Ústřičkovu smutnou smrt a jiné příběhy od Tima Burtona je must-have kniha, která mi v poličce nemohla chybět. Černý humor, ten já můžu!


Knihy, které jsem dostala:


Maru Dyerovou jsem dostala od Vendey k narozeninám, a jak už jste se mohli přesvědčit v recenzi, opravdu jsem si ji oblíbila. Ještě jednou díky, Ven!
Zrzka se odhaluje je dárek od skvělého Martinusu k Dni nepřečtených knih 2014. Jen škoda, že je to druhý díl :/

Knihy, které jsem vyhrála:
No.. ne no....


Knihy, které jsem si vyžádala ke zrecenzování:
Stále se držím slibu, který jsem si dala, totiž že si nevezmu na recenze žádné knihy, než přečtu ty doma. Trpím jak pes!


Shrnutí:
Za 8 měsíců nic moc, co? Ale zase jsou to všechno skvosty, a některé z nich i podepsané skvosty! Takže stěžovat si rozhodně nemůžu :) Ale neříkám, že už si nedělám zálusk na jiné, u kterých peněženka rozhodně zchudne :D Takže příští měsíc! (snad)

7 komentářů:

 1. Mara je skvelá :)
  Emily má krásne obálky.

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, Emily Strange.. A Burtonova Ústříčkova smutná smrt a jiné příběhy - to jsem nedávno obdivovala v knihkupectví - ty kresby a provedení, nádherné, tou knížkou bych se dokázala kochat celé dny.. Krásné přírůstky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Zlato Arkony a Asfalt jsou skvělé knihy. Škoda, že je taky nemám podepsané. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné kousky, ale stejně nejlíp vypadá Emily Strange. :-D :-D

  OdpovědětVymazat
 5. drzim palecky at ti slib ze nejdrive prectes vsechny knihy doma vydrzi ):-)) take se snazim tolik nenakupovat , jen v tom tempu v jakem stiham cist :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné kousky já bych si chtěla přečíst knihu Zrzka se odhaluje. :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...