pondělí 22. října 2012

Top týdne (22): Knihy, které by si zasloužily zfilmovatToto pondělní meme má na svědomí Luu. Cílem je uveřejnit topku něčeho, co souvisí s knihami.
Ti, kteří čtou Top týdne opravdu, opravdu pozorně (!), možná pojmou podezření, že jsem jednu Topku vynechala. A mají pravdu! Top týdne 21 jsou totiž Guilty pleasures. A je mi vážně líto, pokud někoho zklamu, ale já žádné provinilé slasti nemám, fakt ne. Takže pokud jste na toto pondělí očekávali nějaké óchání a áchání nad Stmíváním nebo Upířími deníky (fuj fuj fuj!), tak vás zklamu. Místo toho tu jsou Knihy, které by si zasloužily zfilmovat. Enjoy it!

1. Daň peklu (Holly Black)
A budu ji sem pořád cpát, budu! Protože pokud si nějaká kniha zaslouží své vlastní filmové zpracování, je to právě tato. Už jen kvůli Roibenovi. I když teda nevím nevím, jestli by nějaký herec dokázal zahrát tohohle sexy charismatického elfa.
2. Les rukou a zubů (Carrie Ryan)
Celovečerní podívaná nabitá emocemi a k tomu plná zombie? Hell yeah!
3. Polibek pro Annu (Stephanie Perkins)
Kniha je báječná, a její zfilmování by byl krásný slaďáček, na který bych koukala pořád a pořád.

4. Vampýrská akademie
Šeptanda o tom, kterak se chystá film (nebo seriál?) koluje po internetu už hodně dlouho. A kdyby se tak opravdu stalo, bylo by to skvělé. Protože... Adrian! Ten především. Ale taky Rose a její natrhnu-ti-prdel ironické hlášky si zfilmování zaslouží.
5. Výjimečná
Katsa a Po ve filmu? Celý tenhle krásný, dojemný a odvážný příběh ve filmu? Ach ano, prosím!

3 komentáře:

  1. Les rukou a zubů by bylo skvělé natočit! Je to kniha, která patří mezi mé nej... :D

    OdpovědětVymazat
  2. ach Výnimočná jednoznačne!!! 8)

    OdpovědětVymazat
  3. Výjimečná by byla fakt bomba :) ;)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...