pondělí 11. února 2013

Top týdne (37): Knižní světy, ve kterých bych se nechtěla ocitnoutToto pondělní meme má na svědomí Luu. Cílem je uveřejnit topku něčeho, co souvisí s knihami.
Dnes bez obrázků, protože najít některé bylo těžké, ne-li nemožné a jelikož jsou prázdniny, Emily je ke všemu moc líná. Taky jsem prostě místo světů ponechala název knihy, protože prakticky všude (myslím, že až na THG) ty světy ani nemají název.1. Hunger Games
Tak to opravdu ne. Opravdu, vážně ne. Nikdy. No, možná že kdybych žila ve zkaženém Kapitolu (protože bych byla zkažená a bylo by mi to jedno), ale jinak.. ne.


2. Divergence
Nějak jsem nevěděla, jak ten svět pojmenovat :D A chápejte, pojmenovat to Divergence se mi nechtělo. Ale to je mimo téma, důležité je, že se mi ty frakce nepozdávaly už od začátku a myslím, že bych se nedokázala zcela zařadit ani do jedné.


3.  Past
"Em, máš před sebou už jenom necelý rok a půl života." - Křičím a utíkám, tohle by se mi nezdálo ani v té nejhorší noční můře. Času je vždycky málo, ale tohle teda...umřít ve dvaceti... hm, ne, díky.


4. Les rukou a zubů
Každý den poslouchat sténání zombie, bát se, kdy naruší vesnici, nemít, kam patřit, utíkat... brr. Miluju tuhle trilogii, ale žít v takovém světě bych fakt nechtěla.


5. Asfalt
Jak řeklo dvojče - ,,Já myslím, že bys stopro nechtěla být asfaltem." A má pravdu, ocitnout se v pekle a být použitá jako stavební hmota vážně do mých posmrtných plánů nepatří :D

6 komentářů:

 1. Okrem 5ky som čítala všetko, takže úplne súhlasím 8D V prípade Pasce by som bola už +- týždeň mŕtva 8D

  OdpovědětVymazat
 2. Hunger games? :D Možná, když už tak jedině v Kapitolu! :D :D
  Divergence a Past :D to vůbec :D

  OdpovědětVymazat
 3. Najmä v lese so zombíkmi by som sa určite nechcela ocitnúť, stačil mi ich hrôzostrašný opis.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak.. o zombie ráda čtu, ale myslím, že bych nechala naše setkání pouze u těch knih :D

   Vymazat
 4. Super!! Mě asi nejvíc děsí ten Les rukou a zubů :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě taky... i když ta vidina smrti ve 20ti taky není nic moc :D

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...