pátek 21. června 2013

I´m obsessed with... (14)

Meme z mé dílny, které se bude na blogu objevovat každý pátek. Podstatou článku je zveřejnění obsese, kterou může být libovolná věc, osoba, jídlo, kniha atd., spolu s krátkým informativním článkem.

Tetování

Zase to tak hezky vyšlo. Dneska je totiž významné výročí - je to přesně rok, kdy jsme si já a mé tetování řekli své ANO. Maličko přeháním :D Každopádně mi loni ani nedošlo, že jsem se nechala potetovat přesně na letní slunovrat. Asi náhoda. Možná osud. Každopádně, jsem posedlá tetováními. Sama ještě alespoň 2 nebo 3 plánuji, jsem schopna denně alespoň hodinu prohlížet různé Tattoo stránky a když vidím někoho s tetováním (což je dost často), nedá mi to a musím ho vidět.

Tetování mé maličkosti :3

4 komentáře:

 1. Ja strašne nejaké tetovanie chcem. A hoci by som si to tvoje tetovanie nedala, tak je prekrásne ;)
  Akurát včera som videla jedného chlapa, čo mal na nohe vytetovaného prekrásneho škorpióna, takže som sa celý čas pozerala len naň :D

  OdpovědětVymazat
 2. Wow nádherné! Aj túžim po tetovaniach a chcem ich naozaj dosť. Ale asi by som bola bezdomovec lebo by ma oco zabil :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne 8) Ja by som si tiež rada jedno dala, ale bojím sa bolesti, momentálne na to nemám odvahu.

  OdpovědětVymazat
 4. já mám taky jedno, je tedy o dost menší než to tvé ale nechtěla jsem něco obrovského :D Každopádně to tvé tetování je moc pěkné! Velice zajímavé :)
  Tady když vidím někoho s kérkou tak ji musím vidět :D a už se nemůžu dočkat až si nechám udělat další :))

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...