neděle 30. září 2012

Posuď knihu podle obalu (6)Nedělní meme z dílny Syki. Cílem je vybrat jednu libovolnou knihu, napsat její anotaci a zhodnotit obálku.

Název knihy: Drakie
Autor: Sophie Jordan
Anotace: Jacinda od malička žije s cejchem výjimečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu. Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit...

Můj názor: U knihy jsem někde na sté stránce a musím říct, že ačkoliv příběh mě moc neoslovil, na obálku bych mohla zírat celé hodiny. Je totiž opravdu moc hezká.! Modelka, která má znázorňovat Jacindu, se zářivě rudými vlasy a šedým dračím okem, orámovaným zlatými šupinami, je vážně krásná. Nemluvě o nápaditém fontu písma, které je také zlaté, a ladí tak s šupinami kolem oka. Také musím ocenit, jak taktně je umístěno jméno autorky.
Celkově je obálka velice povedená a já jen čekám, kdy mě samotný příběh okouzlí stejně, jako ona.

1 komentář:

  1. obálka je krásna a mne sa lúbil aj príbeh 8D tak snáď ta to ešte osloví.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...