pondělí 19. listopadu 2012

Top týdne (26): Nejnevydařenější konceToto pondělní meme má na svědomí Luu. Cílem je uveřejnit topku něčeho, co souvisí s knihami.
No, já vám nevím, jestli si pod nejnevydařenějšími konci představíte ty nejhorší, každopádně v mé topce najdete ty, které mě nejvíce rozčílily (svou otevřeností, samotným zakončením,...).1. Pod nekonečnou oblohou (Veronica Rossi)
Ale no tak! Jak jsi to mohla sakra takhle ukončit, Veronico?! Jasně, na druhou stranu to bylo krásné poetické zakončení, na druhou... dejte sem druhý díl!

2. Horečka (Lauren DeStefano)
Lauren, Lauren... proč nám tohle děláš?

3.  Vlny zmítané smrtí (Carrie Ryan)
Same thing. Jasně, na styl psaní jsem si už v Lesu rukou a zubů zvykla, takže mi bylo samozřejmě jasné, že to hlavní dva protagonisté knihy nebudou mít tak jednoduché, ale takhle je od sebe znovu odloučit? To se přece nedělá!

4. Modrá jako safír (Kerstin Gier)
Víte, jediná věc, proč jsem byla schopná odpuštění za tak debilní zakončení, byla ta šifra na konci, která mě aspoň na chvíli zaměstnala.

5. Poslední upír (Christopher Pike)
Co to sakra...

6 komentářů:

 1. Vlny a Modrou jsem četla, takže nemůžu jinak, než souhlasit. Na Past a Horečku a Pod nekonečnou oblohou se v blízké době chystám, takže jsem pořádně zvědavá. :) A o poslední knížce jsem ještě neslyšela. :O

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední knížka je opravdu skvělá, doporučuju :)

   Vymazat
  2. Dneska jsem se stavila v Levných knihách a ejhle - Poslední úpír za 29,-. Ani jsem si nemusela číst anotaci a věděla jsem, že bez ní neodejdu. :D Díky za tip. :)

   Vymazat
  3. Vážně? Nemáš zač, určitě se ti bude líbit :) A kde jsi byla, v Brně? Protože tam ho naposledy neměli, měla jsem zálusk na druhý díl :/

   Vymazat
  4. Na Masarykové u Hlavního nádraží.Druhý díl jsem tam neviděla, zato jsem ho viděla potom večer v knihovně. :)

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...