neděle 16. prosince 2012

Posuď knihu podle obalu (11)Nedělní meme z dílny Syki. Cílem je vybrat jednu libovolnou knihu, napsat její anotaci a zhodnotit obálku.

Název knihy: Střípky duší
Autor: Mary Lindsey
Anotace: Lenzi slyší hlasy a má vize – vize o náhrobních kamenech, povodních a chlapci s kovově šedýma očima. Zdá se, že jí nikdo nemůže pomoci dokonce ani její přítel Zak. Pak však potká Aldena, kluka ze svých snů, jenž jí prozradí, že ona je mluvčí, člověk schopný komunikovat s bloudícími dušemi a pomoci jim a že on byl po celá staletí jejím ochráncem. Nyní čeká Lenzi těžké rozhodnutí: Zak nebo Alden, život nebo smrt. Jenže čas se krátí. Zlovolná duše chce Lenzi zničit a zabije ji, jestliže se nerozhodne včas…

Můj názor: Taaaaak hezoučká! No řekněte vy sami, viděli jste v poslední době hezčí obálku? Ať už je kniha samotná, jaká chce, ta obálka! To by  byl skvost celé knihovny. Nejvíce se mi líbí květinové motivy - to, jak se šaty rozpadají v okvětní plátky. I samotný font písma je moc povedený a ačkoliv je název knihy zasazený doprostřed obálky, nepůsobí nijak rušivě. A ty barvy! 

4 komentáře:

 1. Taky jsem přemýšlela, že si jí pořídím už jen kvůli té obálce :-))

  OdpovědětVymazat
 2. Tiež sa mi páči, krásna obálka 8)

  OdpovědětVymazat
 3. Naprosto souhlasím ;) I zadní část obálky je nádherná=) Škoda že ji nemám =(

  OdpovědětVymazat
 4. obálka je opravdu krásná :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...