neděle 20. ledna 2013

Posuď knihu podle obalu (12)Nedělní meme z dílny Syki. Cílem je vybrat jednu libovolnou knihu, napsat její anotaci a zhodnotit obálku.

Název knihy: Chvíle před koncem
Autor: Lauren Oliver
Anotace: Co kdyby vám zbýval jen jeden den života? Co byste dělali? Koho byste políbili? A jak daleko byste zašli, abyste si svůj život zachránili? Samantha Kingstonová má všechno: kluka, o kterého by stála snad každá, tři úžasné nejlepší kamarádky a prostě všechno nej na střední škole Thomase Jeffersona – od nejlepšího stolu v jídelně až po nejlepší parkovací místo. Pátek 12. února by měl být jen další z řady dnů jejího perfektního života. Místo toho se ukáže, že je to den poslední…

Můj názor: Ale no tak, přece vám muselo být jasné, že si dříve nebo později vezmu tuhle modrou nádheru na paškál! Dobře, uznávám, že holka na obálce má trochu divný výraz a jedna její noha vypadá, že je delší (nebo kratší?) než ta druhá... ALE! Jen se podívejte, jak je nenásilná! Žádný obří, přezdobený font písma! Jméno autorky nacpané tam, kam nepatří. Jen krásná modrá s odlesky světla.No řekněte, že byste se na ni dokázali koukat pořád? Já totiž ano. Modrá nádhera, tak!

4 komentáře:

 1. 8) súhlasím, je to krásne, som zvedavá na príbeh 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. aj mne sa veľmi páči tá obálka, i keď tá ľavá noha je o niečo dlhšia než pravá :D

   http://nana-books.blogspot.sk/

   Vymazat
 2. Tahle obálka je moc povedená :)

  OdpovědětVymazat
 3. Obálka je pekná, ale viac sa mi páči slovenská, na ktorej nie je pod názvom tieň.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...